Всеукраїнська Рада Церков закликала Порошенка і Гройсмана зняти сміттєву блокаду Львова

logo
103863_vseukrajinska_rada_cerkov_zaklikala_poros.jpeg


Всеукраїнська Рада Церков (ВРЦ), що об’єднує вищих церковних ієрархів 18 конфесій, оприлюднила відкрите звернення до президента Петра Порошенка і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом знати сміттєву блокаду Львова. Раніше з пропозицією ухвалити таке звернення від імені всіх членів ВРЦ звернулися вищі церковні ієрархи Львова.

«Закликаємо Вас силою даної Вам влади втрутитись у цю надзвичайну ситуацію задля її термінового і остаточного вирішення, зняти сміттєву блокаду Львова і сприяти вивезенню твердих побутових відходів на наявні сміттєві полігони та сприяти вилікуванню тих системних недуг нашого державного організму, які вона проявила. Ми повинні докласти всіх зусиль для подолання наслідків цієї трагедії, навчитися допомагати одне одному та творити чесну й моральну державну політику», – сказано, зокрема, у відкритому зверненні ВРЦ до Петра Порошенка і Володимира Гройсмана, опублікованому 23 червня.

Члеми ВРЦ є глави найбільших Церков та релігійних організацій України – зокрема, предстоятелі УПЦ КП Філарет (Денисенко) та УПЦ МП Онуфрій (Березовський), глава УГКЦ Святослав (Шевчук), муфтій України Ахмед Танім, головний рабин України Яків Дов Блайх, лідери римо-католиків, євангелістів, п’ятидесятників, адвентистів, лютеран та інших релігійних організацій.

Інформація доповнюється….


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...