Всі на велосипедах

logo
23531_vsi_na_velosipedah.jpeg


І великі, і маленькі… І в краватках, і в підгузках… Українців дивує кількість велосипедистів на вулицях європейських міст. Швидко, зручно, а головне – безпечно і недорого пересуваються мешканці, наприклад, Мюнхена, Дрездена, Відня. А ще Львова. Так, українці активно переймають корисні звички сусідів. Хоча українські дороги не завжди обладнані для цієї категорії учасників руху, громадськість Львова активно пропагує пересідати на велосипеди. Крім того, львівяни, як справжні європейці, ламають стереотипи щодо людей з обмеженими можливостями.

В Україні пройшов всеукраїнський благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!». Акція спрямована на підтримку людей, які мають проблеми із зором. Протягом 16-ти днів зрячі та незрячі люди разом об їхали на велосипедах майже пів України. Організатором благодійного велопробігу виступила львівська молодіжна громадська організація «Інститут Українських Студій». Один з організаторів акції, Вікторія Лучка вважає, що такий проект сприятиме соціальній інтеграції людей з порушенням зору як рівноправних членів українського суспільства.

Про можливості для української молоді та цікаві міжнародні проекти ми говорили із Вікторією Лучка, ГО «Інститут українських студій», м. Львів. Читайте далі за посиланням в форматі лонгріда.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...