Вугілля добувати відмовляємось: За місяць на шахтах Львівщини звільнилося понад сто працівників

logo
31004_vugillja_dobuvati_vidmovljaemos_za_misjac.jpeg


12.10.2016 20:06

Вугілля добувати відмовляємось: За місяць на шахтах Львівщини звільнилося понад сто працівників

Гірники Червонограда знову пікетували біля стін Львівської облдержадміністрації. Людям затримують виплату зарплати за два місяці. Загальна сума заборгованості — близько 76 мільйонів гривень.

О 8.30 близько сотні гірників уже стояли із плакатами біля облдержадміністрації — так зустрічали посадовців, які йшли на роботу. Пікетувальників не злякали навіть холод та дощова погода.

“Ми не отримали жодної копійки за роботу в серпні та вересні. Уже жовтень на календарі, а нас далі ігнорують, — розповідає Валерій Бабій, голова незалежної профспілки гірників України ДП “Львіввугілля” ВП “Шахта “Червоноградська”. — Люди відмовляються працювати. За місяць звільнилася вже добра сотня працівників, наші гірники вибирають не роботу в Україні, а заробітки в Польщі. На повну потужність сьогодні в нас працює лише одна шахта”.

Голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин додав, що вчорашня акція була попереджувальна. “Тепер ми збираємося їхати до Києва й вимагати зустрічі з міністром енергетики та вугільної промисловості. І, повірте, у столиці нас буде набагато більше. Шахтарі — люди, які щодня дивляться в очі смерті. Їх нічим не злякаєш”, — каже Олег Турчин.

Додамо, що днями Львівщину відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Гірники сподівалися на зустріч із ним. Та пан Гройсман їх також проігнорував.

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?