Вуличне мистецтво у Львові: ТОП-5 креативних живих скульптур

logo
32285_vulichne_mistectvo_u_lvovi_top_5_kreativn.jpeg


Живі скульптури на центральних вулицях Львова викликають неабияке захоплення. Аби здивувати перехожих, вони одягають незвичний костюм, гримують обличчя та, виходячи на вулицю, застигають в одній позі. Кореспондент сайту 032.ua прогулялася центром міста, аби сфотографувати найоригінальніші живі скульптури.

Біля Львівського кафедрального собору можна помітити живу скульптуру, де один хлопець за допомогою палки тримає над собою іншого. Перехожі часто здивовані, адже не розуміють, як вуличним акторам вдається стільки протриматися у такій позі.

unnamed

Біля хлопців скромно стоїть дівчина, одягнена у середньовічну леді. Її образ доповнює парасолька та рукавички золотистого кольору. Коли люди фотографують незнайомку, вона мило усміхається.

unnamed (1)

Біля фонтану “Нептун” причаїлася ще одна жива скульптура. Вона схожа на попередню, однак, якщо придивитися, то костюми все ж різняться.

unnamed (2)

За кілька метрів, вже біля фонтану “Амфітрита”, стоїть дівчина-ангел з розкішними крилами. Перехожі жартують, мовляв, жива скульптура так виглядає, немов, щойно зійшла із небес.

unnamed (3)

Ще живу скульптуру ми зустріли біля Оперного театру. Вона схожа на давньогрецьку богиню. У руках тримає арфу. Львів’яни та гості міста захоплено її фотографують.

unnamed (4)

Читайте також на нашому сайті: Живі скульптури у Львові: скільки заробляють вуличні актори та який мають графік (ФОТО).


Реклама

А поділитися?