Ще дві молочні сімейні ферми відкрили на Дрогобиччині

logo
35948_we_dvi_molochni_simejni_fermi_vidkrili_na.jpeg


31 жовтня у Дрогобицькому районі на Львівщині створили дві молочні сімейні ферми. Обидві ферми – у селах Городківка та В. Дорожів – відкрили за підтримки українсько-канадського проекту Львівської аграрної дорадчої служби «Розвиток молочного бізнесу в Україні», повідомляє департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

У с. Городківка молочну ферму створила молода сім’я. Вони переробляють молоко від власних корів на сири, налагоджують канали збуту для своєї продукції на лише на території Львівщини, а й всієї України. У с. В. Дорожів молочна ферма запрацювала після проведеної реконструкції.

Для покращення умов утримання корів обидві ферми отримали від проекту гумові килимки, поїлки, лампи для освітлення, вентилятори із системою автоматичного управління на суму 100 тис. грн кожна. В майбутньому сім’я з Городівки планує збільшити поголів’я від 6 до 20 корів, а родина з В. Дорожева – від 5 до 10 корів.

Нагадаємо, на Львівщині вже працюють дві молочні ферми. Зокрема, наприкінці вересня перша сімейна молочна ферма за підтримки проекту з’явилась у с. Бишків Жовківського району, друга – у жовтні в селі Бабино Самбірського району.

А поділитися?