Ще один банк готовий допомогти Львову «розгрібти» сміття

logo
80123_we_odin_bank_gotovij_dopomogti_lvovu_rozg.jpeg


smsttjaaaНа сьогодні більше 2 тисяч тонн відходів не вивезено із сміттєвих майданчиків у Львові. Найгірша ситуація у Шевченківському районі Львова. Станом на сьогодні фактично всі полігони є закриті, вивозити відходи нікуди. На звернення Львівської міськради до міст з проханням прийняти частину ТПВ, місто не отримало згоди. Про це заявив сьогодні під час пленарного засідання сесії ЛМР Андрій Садовий.

За його словами, вчора відбулася зустріч депутатів та посадовців із громадськістю щодо вирішення цієї проблеми. «Нам треба шукати неординарні шляхи вирішення цього питання. Я кожного дня інформую голову ЛОДА, в п’ятницю поінформував прем’єр-міністра, звернувся і до міністра охорони. Ситуація нагнітається. Якщо буде без змін – то треба оголошувати інший стан… Державні органи мають це зрозуміти», – заявив мер.

Також міський голова заявив, що вчора відбулась зустріч з французькою компанією Еджіс. «Вони передадуть на адаптацію свій проект українським організаціям у другій половині квітня і до кінця місяця запропонують свій варіант розміщення сміттєпереробного заводу. Крім Європейського інвестиційного банку, про своє бажання допомогти заявив і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку. 27 квітня на Екологічному форумі він офіційно запропонує свою допомогу. Ми повинні збудувати якісний сучасний завод із глибинної переробки сміття. Бо в країнах ЄС є норма: 5% сміття має йти на захоронення, 95% на вторинну переробку, у нас 96% на захоронення і тільки 4% на переробку», – констатував Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...