Ще одне місто області погодилося приймати львівське сміття

logo
102905_we_odne_misto_oblasti_pogodilosja_prijmat.jpeg


Миколаївська міська рада дозволила приймати щоденно 40 тонн сміття зі Львова.фото: explorer.lviv.ua

фото: explorer.lviv.ua

Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговій сесії міськради, повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Миколаївської міськради Михайло Галущак.

Відповідно до першого проекту меморандуму Миколаєву пропонували приймати 60 тонн щодня. У проекті рішення міськради, опублікованому на сайті, йшлося про 50 тонн, а в остаточному рішенні – про 40 тонн. 

Згідно з рішенням, Миколаїв має отримати кошти із бюджету Львівської міськради на прийняття та захоронення відходів. 10 травня виконком ЛМР ухвалив рішення про виділеня додаткових коштів за меморандумом для Миколаєва. Так цьому місту виділяють загалом 2 млн грн. Загалом на виконання Меморандуму із бюджету Львова виділяють 16 млн грн. 

За словами депутата ЛМР Романа Іванціва, на потреби Миколаївського полігону орієнтовно 30 млн грн мав вкласти львівський перевізник сміття компанія “Грінера”. Директор підприємства Олексій Карнаушенко поки що відмовився коментувати цю інформацію. 

Миколаїв офіційно став п’ятим містом області, що приймає львівське сміття відповідно до меморандуму про співпрацю. Документ був підписаний 21 квітня. Його запропонували підписати 16 містам, але підписали 13, повідомляв заступник міського голови Львова Сергій Бабак. 

Зоя Красовська

А поділитися?Вам має сподобатись...