Wi-Fi для Львівської облдержадміністрації обійдеться в майже ₴135 тис.

logo
39674_wi_fi_dlja_lvivskoji_oblderzhadministraci.jpeg


У Львівській облдержадміністрації створять захищену мультисервісну мережу (Wi-Fi) за 134,6 тис. грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на інформацію про відповідну закупівлю в системі Prozorro.

В ЛОДА встановлять 6 точок доступу до бездротової мережі інтернет. Компанія, яка встановлюватимн мережі, повинна розробити проект з картою кабелів, розташуванням точок доступу та подачі електроенергії. Wi-Fi працюватиме на всіх поверхах ЛОДА.

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET начальник відділу електронного врядування ЛОДА Андрій Дуда, систему встановлять на другому поверсі, де розташовані кабінети голови та заступників голови ЛОДА. Доступ до мережі матимуть лише працівники адміністрації.

«Згодом, після дофінансування, систему масштабують на перший та четвертий поверхи. На третьому поверсі мереж не буде, оскільки потреби в цьому немає. Wi-Fi використовуватимуть працівники адміністрації для електронного документообігу. Задля захисту документів доступ до системи буде строго секретним», – зазначив Андрій Дуда.

Очікувана вартість системи – 138 тис. грн. Однак єдиний учасник торгів ТОВ «Петерсон Системи», з яким вже укладено договір, запропонував вартість 134,6 тис. грн.

Послуги з монтажу системи коштуватмуть 15,6 тис. грн. Решта суми – це вартість обладнання. Зокрема, шість точок доступу Cisco Aironet 1830, одна з яких коштує 17,33 тис. грн.

За даними сайту YouСontrol, ТОВ «Петерсон Системи» засноване у 2004 році та зареєстоване за адресою вул. Дорошенка, 75 у Львові. Засновником та керівником компанії є Володимир Врублевський, який є також засновником ПП «ВВМ-Сервіс». Обидві фірми займаються оптовою торгівлею комп’ютерним обладнанням та програмним забезпеченням.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...