Що чекає на перевізників львівського сміття у Житомирській області?

logo
28461_wo_chekae_na_pereviznikiv_lvivskogo_smitt.jpeg


1На перевізника львівської фірми ТОВ «Танк Транс Україна», який без дозволу вивантажив сміття у Ружинському районі, поліцією складено протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

 

На місце події в оперативному порядку виїхали представники екологічної інспекції. Поліція направила їм усі документи, відтепер справу відкривають і екологи.

 

Керівництво району і місцеві жителі переконані, що для таких фірм, як ТОВ «Танк Транс Україна» та відправника вантажу ТОВ «Аве Львів» адміністративний штраф нічого не вартий.

 

Відповідальність, яку понесе перевізник, відповідно адміністративного кодексу – попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Саме тому голова РДА Наталія Скавінська стверджує, що справа повинна дійти до суду, адже іншими шляхами зловмисників не зупинити.

 

Нагадуємо, що ввечері 2 жовтня автомобіль із львівськими номерами без жодних дозволів на викиди смiття та попереджень висипав побутові відходи у Ружинському районі, у тому числi безпосередньо на проїжджу частину.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...