Що найкраще підходить для поїздок по Львову?

logo
102439_wo_najkrawe_pidhodit_dlja_pojizdok_po_lvo.jpeg


Коли в нагальних справах ви повинні дістатись до місця свого призначення швидко і комфортно, то про маршрутки мова і не заходить. В такому випадку, звісно, рука тягнеться до телефону, щоб викликати чергове таксі, але чи це найшвидше вирішення проблеми? Ми вирішили протиставити декілька найпоширеніших у Львові сервісів для перевезень. Чим корисний Uber, чи надійні звичайні таксисти та як працює в місті ініціатива “Підвезу, Львів”, – читайте нижче.

Традиційні служби Таксі

Ціна. Мінімальна вартість поїздки 40 грн, вартість 1 км близько 7 грн.

Комфорт. Зазвичай всі служби таксі обіцяють комфортну і недорогу поїздку. Але все частіше трапляються випадки, коли замовлене таксі зовсім не відповідає заявленій якості. Надто вже часто брудна і трохи пошарпана машина з гіперкомунікабельним водієм і російською попсою в програвачі трапляється в третині випадків.

Час прибуття транспорту. За умови попереднього виклику, таксі приїжджає в межах 10-20 хвилин.

Надійність. На жаль 100% гарантії, що ваше таксі приїде, ніхто вам дати не може. Диспетчер може сказати: “Вільних машин немає”, навіть якщо до цього ви вже чекали півгодини. Щоб уникнути такого, в деяких сервісах таксі існує функція відправки повідомлення з часом прибуття машини та основні ознак (колір, марка) і час прибуття, а також вартість поїздки (при цьому перед дзвінком будьте готові назвати кінцеву адресу).

З особистої практики пригадується кілька випадків, коли про машину домовлено, а водій відмовився від замовлення. Зважте і на це.

Онлайн-сервіс “Uber”

Ціна. Мінімальна вартість поїздки 25 грн, вартість 1 км — 5 грн. Це дешевше від стандартного таксі.

Комфорт. В цій службі ви гарантовано отримаєте чисту і нову машину, яка пройшла технічний огляд і має поліс страхування та привітного водія. Чому так? Для контролю за якість перевезень, розробники сервісу розробили систему рейтингу водіїв, за якою кожен відвідувач може оцінити поїздку та самого власника машини від 1 до 5 балів. При такій можливості водії підтримують рейтинг і отримують більше замовлень – це, погодьтесь мотивація.

Час прибуття транспорту. З додатком Uber вам не доводиться чекати дзвінка і сподіватись, щоб машина приїхала якнайшвидше. Також можна відслідковувати на карті пересування автомобіля, місце його подачі, переглянути карту майбутньої поїздки та вартість.

Надійність. В надійності автомобіля та водія в Uber не доводиться сумніватись, адже в компанії досить високі вимоги до нових працівників. Не забуваємо, що Uber – сервіс із світовим ім’ям.

Ще одна перевага – можете самі глянути, чи є вільні машини поблизу вашого регіону.

Особливість сервісу. Є прямий зв’язок замовника з водієм. Ви самі домовляєтесь за оплату, місце подачі автомобілю та інші деталі. Також зручний спосіб виклику таксі — додаток, встановлюється на смартфон і працює за підключення до мережі Інтернет. Але потрібна авторизація.

“Підвезу, Львів!”

Це проект, в якому водії на власних автомобілях за символічну плату допомагають іншим дістатись до місця призначення.

Ціна здебільшого фіксована – 8 грн. Проте, за умовами проекту, ціна узгоджується безпосередньо з водієм.

Комфорт. Організатори проекту “Підвезу” закликають водіїв, що долучаються, частіше мити салон автомобіля, тримати його в порядку, забезпечувати комфортну поїздку. Але жодних конкретних вимог до самих водіїв чи автомобілів немає лише загальні рекомендації та прохання.

Час прибуття транспорту. Через специфіку роботи самого проекту, яка полягає в добровільній допомозі людям, з яким вам по дорозі, маршрут і час прибуття автомобіля визначає його власник.

Завдяки тому, що ця ініціатива набула більшого розвитку і вийшла за межі соціальної мережі, вже створено сайт “Підвезу” на якому пасажир і водій можу сконтактуватись і домовитись про подальшу поїздку.

Надійність. Оскільки це соціальна ініціатива нова і робота над нею ще триває, єдина інформація про осіб двох сторін визначається інформацією про сторони, що є у мережі Facebook (попередньо є підв’язка). А далі спілкування водія і пасажира відбувається або в мережі, або по телефону.

Особливості сервісу. Проект “Підвезу, Львів!” створений як допоміжний варіант для випадків, коли львівська транспортна система перевантажена. Його суть в тому, щоб підібрати когось, якщо вам по дорозі. Таким чином найчастіше на поїздки можна розраховувати на ранок, або ж на післяробочий час. Бути впевненим у тому, що в будь-який момент ви знайдете супутника у необхідному вам напрямку, не можна.

Підсумуємо. Традиційні служби таксі повільно втрачають рівень популярності. Серед типових проблем – якість обслуговування, вартість тощо. Гарною альтернативою цьому є проект “Підвезу, Львів!”, але так як він лише розвивається, то зараз може бути лише допоміжним способом для добирання на роботу, однак не завжди і не для всіх. Тож якщо оцінювати вартість і комфорт, найкращим варіантом є сервіс “Uber”. І хоча ця служба у Львові діє лише кілька місяців, вона вже зарекомендувала себе як оптимальна і якісна.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...