Що придбати на Форумі Видавців 2017: підбірка новинок

logo


13 вересня у Львові розпочинається Форум видавців – одна з наймаштабніших книжкових подій в Україні. Які книжкові новинки варто придбати на Форумі? “Гречка” пропонує вам підбірку книг для дорослих, яку планує придбати сама.

“Інтернат” Сергія Жадана, видавництво ” Meridian Czernowitz”Однозначно хіт осіннього сезону новий роман письменника. Вийшов у світ він в середині серпня і же встиг назбирати низку схвальних відгуків критиків. Словом, якщо любите творчість Жадана – купуйте, якщо не любите – всеодно читайте, аби не відставати від загального обговорення.

“Концерт пам’яті янгола” Ерік Шмітт, Ви-во Анетти АнтоненкоЗбірку новел французького письменника і драматурга додатково не треба рекомендувати тим, хто знайомий із текстами автора.«Кожна новела у збірці — це парадокс, пошук відповіді на непросте запитання: чи може людина змінитися? Чи існує «сіра зона» між добром і злом? Як бути, коли виходу начебто немає? Шмітт, як завжди, вправно жонглює словами і сенсами та вражає читачів бездоганною майстерністю створювати короткі формою прози.»- зазначають в рецензії.

«Американські боги» Ніл Ґейман, КМ-Букс

В США книга вийшла у 2010 році і одразу стала класикою. В Україні інтерес до книги зріс після екранізації.

Це історія Тіні — чоловіка, якого випустили з тюрми одразу після того, як його дружина та найкращий друг загинули в автокатастрофі, і якого наймає своїм охоронцем, водієм і попихачем загадковий фігляр, пан Середа. Так починається темна і химерна мандрівка Тіні, впродовж якої його спіткає безліч чудернацьких персонажів, чиї долі химерним чином переплелися із його власною. А все тому, що під спокійною поверхнею повсякдення закипає буря — епічний герць за кожну душу Америки — і Тінь опинився прямісінько на її шляху.

«Поезія Келії» Костянтин Москалець, ВСЛ

До нової книги відомого українського письменника Костянтина Москальця ( так-так, як мінімум ви знаєте, що саме він написав слова безсмертного хіба «Плачу Єремії» «Вона») лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, увійшли найкращі твори з його поетичного доробкуЯкщо ви любите поезію то однозначно маєте купити цю книгу. Без варіантів.

«Доросла». Галина Крук, ВСЛ

Це вірші 2013-2017 років про досвід дорослішання з усіма його здобутками та втратами, забороненими та дозволеними плодами, усвідомленням екзистенційної межі буття та вмінням насолоджуватися життям тут і зараз.

“Прислуга” К. Стокетт, КСД

1960-і роки, штат Міссісіпі, США. Ейбілін все своє життя пропрацювала служницею у білих людей, виростила сімнадцять їхніх дітей, але втратила свого єдиного сина. Мінні — невгамовна й нестримна жінка, з якою не варто сперечатися. Через свій непростий характер вона змушена часто змінювати господарів, але роботу таки може знайти: її торти і пироги незрівнянні. Скітер, біла дівчина, після закінчення університету повертається у рідний Джексон. Вона мріє про письменницьку кар’єру і хоче розповісти світові про те, що коїться тут, на Півдні Америки.

Ці жінки — дуже різні. Але їх об’єднує загострене відчуття справедливості та непереборне прагнення до змін у своєму житті.

Жан-Мішель Ґенассія “Клуб невиправних оптимістів”, ВіватПариж кінця 1950 — початку 1960-х років, епоха рок-н-ролу й Алжирської війни. Героєві дванадцять — вік, коли все: навчання в ліцеї, родинний конфлікт, розлучення батьків, зрештою, взагалі життя — дається досить важко. Тож Мішель Маріні переймається не так навчанням, як грою в кікер, музикою, фотографією та читанням. Завдяки таланту забивати голи маленьким червоним м’ячиком, він став завсідником бістро «Бальто». Там, у прихованій кімнаті, прозваній Клубом невиправних оптимістів, він знайшов прихисток і друзів — інтелектуалів, які, щоб урятувати своє життя, перетнули Залізну завісу.

«Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем», Discursus

Кожна колонка Патріарха БУ-БА-БУ це завжди бомба, яка викликає жваві дискусії. Тож можна лише уявити, який вибух принесе ціла книга розмов з ЮА.

«Пиши сильно: практичні вправи, поради, теорія» / Упорядник Litosvita, в-во Pabulum

Це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання/повісті/роману – і не знає як її розповісти. Навчитися писати добре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. Цей воркбук – тому підтвердження.

“Культ предків. Нетуристичні звичаї України” Наталка Фіцич, ФоліоКнига створена за мотивами однойменної авторської програми і розповідає про звичаї і традиції українців, які бережуть і нині.

“Волк Собаця”, Даша Вернова, ФоліоКнига-картинка для дорослих про пригоди Вовка настільки мила, що її просто хочеться мати на полиці.

“До біса почуття” Майкла й Сари Беннетів, Наш формат«До біса роздуми про самовдосконалення, кохання, спілкування, якщо вони вам шкодять. І не забудьте про важливу деталь — до біса придурків!» – радить читачам своєї книги психіатр Майкл Беннет. Проте чи буде книга вже на Форумі невідом. На сайті видавництва зазначають, що чекають її 20 вересня.

Кропивницький гурт «EFIR» увійшов до 15-кращих рок-гуртів України
Сподобалася стаття?