Що таке апарт-готелі та в чому їх унікальність для Львова

logo
35190_wo_take_apart_goteli_ta_v_chomu_jih_unika.jpeg


Апарт-готелі набувають популярності у світі як новий спосіб інвестицій. Сутність апарт-готелю полягає в тому, щоб купити номер у готелі для одержання доходу від його експлуатації (здавання в оренду), а також використовувати його для власного проживання. Незабаром такий тип готелю буде доступний і біля Львова.

Що таке апарт –готель?

Апарт-готель — це напівкомерційна нерухомість: апартаменти в готелі на популярному морському або гірськолижному курорті, мегаполісі, або окремий будинок в курортному комплексі.

Зазвичай, така нерухомість продається з повною обробкою і меблюванням і має охоронювану територію і додаткові об’єкти, що знаходяться в загальному користуванні всіх проживаючих у даному комплексі: ресторан, басейн, дитячий майданчик, паркінг, сауна, місце для барбекю, місце для занять фітнесом, тощо. Дуже зручним є те, що керуюча компанія комплексу забезпечує власникам повне готельне обслуговування. Апарт-готель є дуже зручним місцем для проживання під час відпочинку або при необхідності жити в країні для ведення бізнесу.

Апарт-готелі за кордоном

Апарт-готелі — новий готельний феномен в Європі, в США він триває вже  більше 20 років. Більше 2000 апарт-готелів розкидані по всьому світу. Серед відомих світових брендів, які надають послуги апарт-готелів є французька мережа MaMaison, Senator Apartments City Center (представлений в Україні та країнах СНД); ТМ Staybridge Suites від готельної корпорації InterContinental Group, мережа апарт-готелів Adagio від Accor. Одним із найцікавіших апарт-готелів у світі є Controversy Tram Hotel, Нідерланди. Власники  з невеликого селища Hoogwoud перетворили 2 звичайнісінькі трамвайні вагони, які нещодавно бігали вулицями Німеччини та Амстердама, в чудовий сімейний апарт-готель. В готелі всього 4 номери, які включають все необхідне для комфортного проживання: двоспальне ліжко, обладнану кухню, душ, туалет, тощо. На заході такий вид сервісу дуже поширений.

Проживання у власних апартаментах

Ще однією перевагою придбати нерухомість в апарт-готелі – це завжди мати куточок, куди повернутись. Апарт-готелі надають домашні умови проживання своїм клієнтам. У таких готелях передбачені підприємства харчування, бізнес-центр, приміщення для відпочинку. Тому власнику не варто перейматися про стан своїх апартаментів, керуюча компанія подбає про чистоту та якісний сервіс у Ваших апартаментах.

Інвестиційна привабливість у порівнянні зі здаванням житла в оренду

Дохідність оренди квартир і номерів в апарт-готелях перебувають приблизно на одному рівні зі ставками за валютними депозитами з виплатою відсотків щомісяця. Маючи право власності на номер в апарт-готелі, власник одночасно має право користуватися ним. Всі турботи з обслуговування номера, меблювання і пошуку мешканців бере на себе керівна компанія. Клієнту залишається періодично знімати гроші з рахунку, як відсотки з банківського депозиту.

Апарт-готелі в Україні

Вибір об’єкта для інвестування в нашій країні, на жаль, невеликий. Поки що найбільша кількість апарт-готелів сконцентрована в Трускавці. Хоча більшість нових інвест-проектів передбачає наявність таких апартаментів. Придбати нерухомість в апарт-готелі можна і в центрі Києві. Проте, наразі апарт-готелі ще не сильно поширені в нашій країні.

Новий апарт-готель біля Львова: FOREST PARK Club&Resort

1.Розташування

Особливістю апарт-готелю FOREST PARK  є його розташування. Він розміщений на березі озера, у серці реліктового соснового лісу, віддалений від завантажених автомобільних доріг, підприємств та житлових кварталів, на межі між Брюховичами та Львовом. Дістатися до апарт-готелю від Львівської опери можна лише за 10 хвилин.

Так виглядатиме апарт-готель FOREST PARK 

2. Новітні технології

За Вашим бажанням, апартаменти у  FOREST PARK можуть бути обладнані ультрасучасною системою ‘Smart-home’ («Розумний будинок»), що дозволить централізовано керувати усіма електричними приладами, побутовою технікою, системами опалення та сигналізації, дасть змогу легко контролювати та розумно розподіляти споживання світла та тепла, що значною мірою зекономить бюджет на утримання апартаментів.           

3. Сервіс

Всі Ваші турботи Ви можете перекласти на кваліфікований персонал. У вартість придбання нерухомості в апарт-готелі входить паркінг, ресторан, який здатний здивувати висококласним обслуговуванням світового рівня, різноманіттям страв, багатством колекції вин та напоїв, а також послуги кваліфікованої няні.

Отож, купівля нерухомості в апарт-готелі – це не лише комфортне проживання, але й хороший варіант інвестицій. Якщо Ви зайнята людина, багато подорожуєте і багато часу проводите за межами міста чи навіть країни,  Ваше нерухомість зможе приносити Вам користь навіть у час Вашої відсутності.  І хоч апарт-готелі в Україні тільки набирають обертів, Львів, як завжди задає тенденції у створенні  нового стилю життя.

Детальніше про апарт-готель FOREST PARK Club&Resort можна дізнатись на сайті компанії www.forest-park.club або за посиланням. 

А поділитися?Вам має сподобатись...