Що відбувається за лаштунками лялькових театрів

logo
111749_wo_vidbuvaetsja_za_lashtunkami_ljalkovih_.jpeg


Гамлет у театрі з’явився нещодавно. Цей актор доволі дружній. Проте найбільше він товаришує із своєю колегою по сцені Надією Крат. Зараз у Гамлета репетиції ледь не щодня, оскільки вже восени відбудеться його дебют на великій сцені. У лялькових театрах не обходиться й без казусів. Доволі часто головні персонажі показують свій характер та просто виходять із під контролю. Проте, актори своєю майстерністю роблять усі недоліки непомітними.

А от колега Гамлета по сцені переконана: потоваришувати можна із кожною лялькою. Варто лише їй приділяти достатньо часу на репетиціях. Аби спектакль пройшов ідеально, актори готуються до вистави щонайменше декілька тижнів. Та працюють над виставою не лише актори, а й художники. Саме вони вигадують зовнішній виляд головних персонажів та усі їхні рухи.

Забава для дітей та дорослих. Проте за лаштунками все зовсім інакше. Оскільки перед самою виставою потрібно перевірити усіх ляльок, яких задіюватимуть на сцені. Та найважче, правильно задекорувати сцену. В обласному ляльковому театрі планують незабаром створити музей. Тут мешкатимуть ляльки-актори, які вже завершили свою зіркову кар’єру.


Реклама

А поділитися?