Що задекларувала львів’янка Оксана Сироїд

logo
36376_wo_zadeklaruvala_lviv_janka_oksana_siroji.jpeg


30-го жовтня завершився термін подання електронних декларацій за 2015 рік у НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Tvoemisto.tv аналізуватиме декларації львів’ян та вихідців зі Львова, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Фото: ukrinform.ua

Фото: ukrinform.ua

У 2015 році Оксана Сироїд, народний депутат, Заступник Голови Верховної Ради України, отримала 80 202 грн зарплати, 80 599 грн на виконання депутатських повноважень та 7 545 грн за викладацьку роботу у Києво-Могилянській академії та Міжнародному інституті менеджменту. Крім того, їй відшкодували 12 946 грн за проїзд.

Також Оксана Сироїд задекларувала київську квартиру та легковий автомобіль SUZUKI. У грошових активах депутат вказала 5 749 грн на різних банківських рахунках та 34 000 доларів готівкою. Серед фінансових зобов’язань – кредит 61 592 грн.

Крім того, Оксана Сироїд має право співавторства на 2 навчальні посібники та науковий коментар з основ адміністративного судочинства та права.

Довідка. Оксана Іванівна Сироїд – народна депутатка України 8-го скликання, Заступник Голови Верховної Ради України та перша жінка на цій посаді. Раніше взяла участь у розробці декількох законопроектів, зокрема про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні, про свободу мирних зібрань, Кодексу адміністративного судочинства тощо.

Додамо, що Депутат Верховної Ради, голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко задекларувала 8 квартир, якими володіє разом з чоловіком. Серед них: 5 – у Львові, 3 – у Києві.

А поділитися?