Що задекларував чиновник ЛМР Юрій Голець, якого підозрюють у хабарництві

logo
40207_wo_zadeklaruvav_chinovnik_lmr_jurij_golec.jpeg


30 жовтня завершився термін подання електронних декларацій за 2015 рік у НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Tvoemisto.tv аналізуватиме декларації львів’ян та вихідців зі Львова, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
фото: galinfo.com.uа

фото: galinfo.com.uа

Юрій Голець, начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, вказав у декларації за 2015 рік загальну суму доходу – 99 333,91 грн, з них заробітна плата –  87 397,25 грн, дивіденди –  529,79 грн, матеріальна допомога – 11 406,87 грн.

Також Юрій Голець вклав у 2015 році кошти на банківський рахунок – 3 120 грн.

Крім того, чиновник задекларував земельну ділянку у Хмельницькій області площею 30 056 кв.м. та львівську квартиру. Транспортні засоби він не зазначив.

Зауважимо, що декларацію Юрія Гольця у Єдиному державному реєстрі декларацій від НАЗК знайти не вдалося. Натомість, вона була опублікована на сайті Львівської міської ради.

Нагадаємо, учора, 17-го листопада Військовою прокуратурою Західного регіону України було задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником управління житлового господарства Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрієм Гольцем. Про це повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Додамо, що Юрія Гольця затримали в центрі Львова під час отримання чергової частини хабара у розмірі 80 тис грн. Гроші виявили та вилучили під час огляду місця події. Міський голова Андрій Садовий розпорядився відсторонити від виконання посадових обов’язків Юрія Гольця.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...