Що задекларував міністр інфраструктури львів’янин Володимир Омелян

logo
36634_wo_zadeklaruvav_ministr_infrastrukturi_lv.jpeg


30 жовтня завершився термін подання електронних декларацій за 2015 рік у НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Tvoemisto.tv аналізуватиме декларації львів’ян та вихідців зі Львова, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Фото: akcent.org.ua

Фото: akcent.org.ua

У 2015 році Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, задекларував 90 000 доларів і 25 000 євро готівки, київську квартиру та земельну ділянку у Львівській області. Також високопосадовець отримав 120 870 грн зарплати та 680 000 грн від продажу легкового автомобіля.

Дружина Володимира Омеляна є власницею 3-х київських квартир, одну з яких придбали у 2015 р. Крім того, Світлана отримала 605 124 грн доходу з підприємницької діяльності, 25 800 грн соціальних виплат та 48 392 грн гонорару. Також вона задекларувала кульчики й каблучку, інкрустовані дорогоцінним камінням.

Разом з тим, подружжя має готівкою 160 000 доларів та 25 000 євро.

Довідка. Володимир Омелян – Міністр інфраструктури України – народився у Львові, закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка» ( фінанси, міжнародні відносини, економіка і підприємництво). Працював спеціалістом другої категорії відділу НАТО та ЗЄС Управління євроатлантичної інтеграції Міністерства закордонних справ України, був заступником директора Першого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України, керівником Служби Міністра Кабінету Міністрів України.

Додамо, що Депутат Верховної Ради, голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко задекларувала 8 квартир, якими володіє разом з чоловіком. Серед них: 5 – у Львові, 3 – у Києві.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...