Що змінилося у Львові впродовж червня: коротко про головне

logo
106076_wo_zminilosja_u_lvovi_vprodovzh_chervnja_.jpeg


Згадуємо головні і найбільш обговорювані новини червня.

Львівська міськрада передає повноваження управління ТПВ обласній державній адміністрації.

29 червня депутати Львівської міськради підтримали ухвалу щодо передачі повноважень управління ТПВ обласній державній адміністрації.

Згідно з ухвалою місто передає обласній адміністрації повноваження на вивезення та захоронення ТПВ з території Львова на 2 роки (до 30 червня 2019 року).

Також місто погоджується сплачувати за це обласній адміністрації наступні кошти – 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році і 150 млн грн у 2019 році.

Детальніше про рішення ТУТ.

На вулиці Пластовій планують побудувати сміттєпереробний завод.

На території ТЕЦ-2, що на вулиці Пластовій, мають збудувати сміттєперобний завод. Функцій замовника на проектування сміттєпереробного комплексу, продуктивністю 240 тис. тонн у рік, отримало підприємство “Львівтеплоенерго”. Станом на сьогодні техніко-економічне обґрунтування проекту вже готове. Детальніше про це читайте ТУТ.

Експеримент з монетизації пільг, який мав запрацювати на Львівщині з 1-го липня цього року, відмінили.

Експериментом передбачалося, що з 1-го липня усі пільговики втратять можливість безкоштовно їздити в автобусах, натомість вони щомісяця отримуватимуть адресну допомогу від держави для оплати проїзду.

Цього місяця стало відомо, що монетизацію пільг на перевезення можуть запровадити у жовтні цього року. Водночас, з 1-го липня пільговим проїздом в маршрутках Львівщини зможуть користуватися всі пільговики, крім пенсіонерів. Останні змушені будуть платити 50% від вартості проїзду.

У Львові відкрили новий авіарейс компанії Wizz Air.

У неділю, 18 червня, відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air. Планується, що рейси виконуватимуть двічі на тиждень, по середах та неділях. Як йдеться на сайті Міжнародного аеропорту “Львів” вартість квитків від 14,99 євро * в один кінець з урахуванням податків та обов’язкових зборів (409 грн).

У Львівській області є 17 земельних ділянок, які придатні для будівництва сміттєпереробного заводу.

Цього місяця стало відомо, що у Львівській області є 17 земельних ділянок, які за всіма параметрами підходять для розміщення сміттєпереробних заводів. 

Зараз у Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ.

У Львівській міськраді призначили директора департаменту з питань поводження з ТПВ.

6 червня міський голова Львова призначив Івана Рудницького на посаду директора новоствореного департаменту з питань поводження з ТПВ у Львівській міськраді.

Нагадаємо, що цей департамент створили у міськраді відповідно до рішення депутатів Львівської міськради від 6 квітня 2017 р.

Відповідно до рішення депутатів, до нового департаменту мають входити два управління: управління оперативного поводження з відходами та управління розвитку системи поводження з відходами. Окрім цього у підпорядкуванні департаменту ЛКП «Збиранка» та ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Детальніше про Івана Рудницького читайте ТУТ .

На вулицю Мазепи у Львові чекають кардинальні зміни.

У Львові планують кардинально перепланувати ще одну вулицю. Після вдалого експерименту з вулицею Садовою, яку реконструювали за європейським зразком та з максимальним врахуванням побажань місцевих мешканців, тепер кардинально змінити планують одну із магістральних вулиць міста – вул. Мазепи.

В неділю, 11-го червня, у Львові вже відбулися перші громадські слухання щодо майбутньої реконструкції вул.Мазепи. Детальніше про це читайте ТУТ.

У Львові з’явився новий начальник патрульної поліції.

В рамках ротації 6 червня у Львові призначили нового керівника патрульної поліції Львова. Замість Антона Пузиревського, який очолював патрульну поліцію Львова з 17 листопада 2015 року, тепер львівськими патрульними керує Роман Пилипенко, який ще донедавна був начальником патрульної поліції Запоріжжя. Інтерв’ю із ним читайте ТУТ .

А більше новин про Львів дивіться ТУТ.


Реклама

А поділитися?