Щоб не як у всіх: майстер з Львівщини власноруч складає раритетні автомобілі (ВІДЕО)

logo
103335_wob_ne_jak_u_vsih_majster_z_lvivwini_vlas.jpeg


З кожним роком старих, класичних автомобілів меншає. Рідкісні екземпляри навіть за великі гроші викуповують колекціонери. А от автомобільний майстер Ігор Савчин з-під Львова власними руками «воскрешає» ретро-автівки практично з нуля. За історичними кресленнями чоловік створив собі автомобіль «Кубельваген» періоду Третього Рейху і мотоцикл «BMW». Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на 2+2.

«Кубельваген» складав п’ять років, з точністю відтворивши усі найдрібніші деталі. Каже, що з дитинства зацікавився технікою та історією. Врешті-решт продав квартиру і переїхав жити на хутір, щоб займатися улюбленою справою. Тепер до Львова їздить нечасто, здебільшого для того, щоб продемонструвати своїх «улюбленців».

За технічними характеристиками саморобний «Кубельвагена» теж не пасе задніх. Ігор Савчин каже, що на трасі їхав 80 кілометрів, та ще й був запас. Щодо прохідності, то раритетна автівка спокійно долає шлях і на зимовій дорозі, і у лісі. 

Окрім «Кубельвагена», конструктор відтворив ще й військовий мотоцикл «BMW R71». Каже, що купив його у вигляді мішка з запчастинами і сам зібрав з нуля.

Майстер зізнається, що його раритетами часто цікавляться колекціонери, навіть пропонують великі гроші. Однак пан Савчин не збирається ні за які гроші віддавати свої витвори, адже вклав у них частинку душі.

А поділитися?