Щодня за проекти на громадський бюджет Львова голосують майже півтори тисячі львів’ян

logo
37656_wodnja_za_proekti_na_gromadskij_bjudzhet_.jpeg


За перший тиждень голосування за проекти на громадський бюджет Львова свої голоси віддали уже 9 тисяч людей, тобто в середньому щодня голосує приблизно 1300 мешканців. Таку статистику наводять організатори на сторінці громадського бюджету у Facebook.

Там також опублікували рейтинг проектів, зокрема серед великих проектів (вартістю від 200 тис. до 3 млн грн) найбільше голосів набрали такі проекти:

– Відновлення центральної алеї та прилеглих територій парку “Замарстинівський” – 648 голосів- Облаштування огорожі території Львівської спеціалізованої школи № 8 до 200 річчя школи – 281 голос- Освітній простір для школярів «MakerSpace» – 256 голосів- Утеплення стін, ремонт даху та облаштування внутрішнього фасаду школи №57 – 248 голосів- Сквер Гідності: сила в деталях (завершальний етап) – 246 голосів

Серед малих проектів (вартістю до 200 тис. грн) найбільше голосів набрали:

–  Створення скверу на вулиці Миколайчука – 272 голоси-  Сучасне обладнання для дитячої реанімації міської лікарні – 268 голосів-  Ігрові споруди на території ДНЗ №167 – 176 голосів-  Відновлення та модернізація шкільного майданчика ЛССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного – 158 голосів-  Новий майданчик – дітям! (ДНЗ №118, вул. Дністерська 7а) – 133 голоси

Додамо, що голосування триває до 15 листопада. Проголосувати можна на сайті громадського бюджету за допомогою BankID. Однак ця послуга доступна лише для львів’ян. Люди, які навчаються або ж працюють у Львові, можуть проголосувати у Центрах надання адміністративних послуг, показавши паспорт, а також студентський, довідку з місця роботи чи документи, які підтверджують право власності.

Нагадаємо, що проекти, які наберуть найбільше голосів будуть реалізовані коштом міста у 2017 році. Для цього у бюджеті передбачено 16 млн. 60% витратять на реалізацію малих проектів, а 40% – на великі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...