З дружини загиблого героя знущався водій маршрутки

logo
119863_z_druzhini_zagiblogo_geroja_znuwavsja_vod.png


Вдова Героя АТО стала жертвою насмішок та принижень від водія приміської маршрутки.

Про це написав активіст ГО “Завтра” Роман Тузяк у групі “Варта-1”, – передають “Львівські”.

8 серпня близько 13 години молода вдова Героя АТО Ілона Дорошенко разом з дворічним сином зайшла в маршрутку у Самборі сполученням “Самбір-Рудки-Львів”. Показала водієві посвідчення на безкоштовний проїзд. Водій почав нетактовно висловлюватись, припустив, що посвідчення фальшиве. Дозволив собі слова, що жінка хоче просто проїхатись “на халяву і хтозна-де її чоловік загинув”. Жінка таких принижень не витерпіла і заплатила за проїзд. Потім ще зателефонувала у військкомат запитала, чи можливо стались якісь в зміни в документах чи пільгах. Їй відповіли, що все добре, просто водії не хочуть возити безкоштовно.

Коли жінка виходила з маршрутки, вона знала, що має законні підстави на безкоштовний проїзд, і зробила зауваження водію за його поведінку. У відповідь лише отримала нову порцію принижень і образ. Вона сфотографувала номер маршрутки і поділилась пережитою ситуацією у соцмережі. Вже наступного для до неї подзвонив перевізник і вибачився за водія-хама, пропонував гроші.

“Я звісно не взяла, мені важливіше аби водій глянув в очі і попросив пробачення. Мені ж сказали, якщо сама прийду на вокзал, то може він і перепросить. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Чи я, яка зараз сама виховую дворічного сина?”, – крізь сльози говорить Ілона Дорошенко.

Довідка.

Дорошенко Володимир

Дата та місце народження: 2 квітня 1989 р., м. Самбір, Львівська область.

Дата та місце загибелі: 31 серпня 2014 р., с. Бердянське, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Водій.

Підрозділ: 703-й інженерний полк.

Обставини загибелі: Загинув 31 серпня 2014 р. внаслідок підриву автомобіля на невизначеному вибуховому пристрої та детонаціх перевозимого боєкомплекту (міни) в районі с. Бердянське, Волноваський район, Донецька область. Разом з Володимиром загинули підполковник В. Суський, солдат І. Бжостовський, солдат І. Шубак, солдат Р. Малецький та солдат А. Струсь.

Місце поховання: м. Самбір, Львівська область.

Орден За мужність III ступеняОрден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...