З’явилися подробиці штурму львівської психіатричної лікарні

logo
118099_z_javilisja_podrobici_shturmu_lvivskoji_p.jpeg


В патрульній поліції Львова розповіли подробиці штурму львівської психіатричної лікарні, в якій пацієнт взяв в заручники 76 осіб.

Як розповіла спікер патрульної поліції Львова Катерина Рибій, патрульні прийняли рішення штурмувати відділення після того, як почули крики про допомогу і стало зрозуміло, що більше чекати не можна.

Поліцейські використовували для прикриття підручні матеріали – столи, які були поблизу. Відкривши двері у відділення, вони побачили барикади.

“Коли відкрили двері, то побачили, що там теж були барикади, нападник накидав речей, які траплялися йому під руку. Навколо було дуже багато крові і інші пацієнти з тілесними ушкодженнями, і одразу не було зрозуміло хто є нападником”, – сказала Рибій.

Виявили нападника вже в кінці коридору, в одній з палат. В руках у нього був величезний закривавлений шматок скла. Поліцейські вимагали покласти його, але чоловік не послухався і кинув осколком в бік правоохоронців. Вони застосували сльозогінний газ, але на пацієнта він не подіяв – він продовжував кидатися в поліцію табуретками.

В результаті чоловік був затриманий. Зараз він ізольований в іншому відділенні тієї ж лікарні. Десять пацієнтів з 76 заручників госпіталізовані. Про їх стан поки інформації немає. П’ятеро постраждалих патрульних отримали тілесні ушкодження, їх оглянули і відпустили по домівках, сьогодні всі вони “в строю”.

Нагадаємо, раніше з’явилося відео штурму поліцією львівської психіатричної лікарні, де пацієнт захопив заручників.


Реклама

А поділитися?