З вихованцями кафедри військової підготовки проведено тактичні навчання. Фото

logo
102030_z_vihovancjami_kafedri_vijskovoji_pidgoto.jpeg


5

Нещодавно зі студентами львівських вишів, які проходять навчання в Національній академії сухопутних військ за програмою підготовки офіцерів запасу, було проведено одноденні тактичні військові навчання.

Основною метою цього заходу було формування у майбутніх офіцерів умінь та навичок з базових військових дисциплін: орієнтування, тактики та польової медицини. В ході навчань офіцери-інструктори поставили студентам декілька умовно-бойових завдань. Зокрема, вихованці кафедри відпрацювали низку елементів: зайняття та утримування визначеної висоти, супровід VIP особи, пошук та знешкодження диверсійно-розвідувальної групи. Також вони вчилися вести рух у бойовій колоні з вступом у бій «з ходу» та виходити з оточення, контратакуючи переважаючі сили умовного противника з захопленням командного центру.

Керівники заняття відзначили наполегливість та витривалість студентів, вміле володіння зброєю (в ході навчань використовувалися страйкбольні точні копії автомата АК-74), бажання навчатися та ділитися особистим досвідом, дисциплінованість, творчій підхід до вирішення поставлених завдань, організованість та швидке опанування знань, необхідних для офіцера сучасних Збройних Сил України.

1


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...