За 5 хвилин до Нового року львівська Ратуша «попливе»

logo
51953_za_5_hvilin_do_novogo_roku_lvivska_ratush.jpeg


3D світлове шоу з’явиться на Ратуші у Львові в новорічну ніч. Це будуть геометричні варіації з різноманітним вібруванням зі сторони балкону міського голови. Потрапити в серцевину цього чарівного світу одночасно зможе з півтисячі осіб, яким пощастить отримати спеціальні окуляри. Однак ті, що будуть без них, багато не втратять.

«Анімація буде складатися з ліній, з крапок, які плавно перетікатимуть одне в одне. І буде купа ефектів, які дозволять побачити реально 3D-шоу. Це вперше в Україні, такого ще ніхто не робив», – розповів автор світлового шоу, медіахудожник Альберт Врубель.

А далі буде вечірка до 1-ї години ночі. Продовжиться забава вже у неділю, 1 січня, ввечері. Джазовий колектив «MEDICUS», що цьогоріч з львів’янами запалював міську ялинку, імпровізуватиме на балконі мера. Традиційні колядки музиканти обрамлять у різні стилі: диксиленд, свінг та джаз-рок. І додадуть світові хіти.

«Атмосфера буде дуже джазово-кавово-романтична. Ми запрошуємо усіх 1 січня, о 18:00 доєднатися на «годину джазу», – додала начальник міського відділу промоції Марта Іванишин.

Однак розпочати своє свято можна ще напередодні Нового року. Вже традиційно у дворику Ратуші 31 грудня «воскресінці» дивуватимуть різдвяною феєрією «Коли ангели спускаються на землю» – та цьогоріч це востаннє.

«Дуже багато тисяч людей це подивилося, і ми хочемо спланувати на наступний рік щось інше. Що саме – ми не хочемо зараз казати. Але це теж буде дуже цікавий різдвяний подарунок», – підсумував директор театру «Воскресіння» Ярослав Федоришин.

Додамо, що «Коли ангели спускаються на землю» актори покажуть ще 7, 8 та 9 січня у дворику Ратуші.


Реклама

А поділитися?