За час снігопаду у Львові рівень травматизму пішоходів зріс удвічі

logo
39412_za_chas_snigopadu_u_lvovi_riven_travmatiz.png


За неділю та понеділок рівень травматизму пішоходів на вулицях Львова зріс удвічі порівняно з періодом, коли снігу не було. Про це в коментарі ZAXID.NET повідомив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

«Якщо за період, коли снігу нема, до травмпунктів Львова звертаються в середньому 50 людей на добу, то за два дні снігопаду ця цифра зросла вдвічі. У неділю до травмпунктів звернулись 94 людини, які травмуались на дорогах Львова, а в понеділок – 102 людини», – повідомив Володимир Зуб.

Водночас чиновник наголосив, що основна причина травматизму – це не погано розчищені тротуари, а необережність людей та невідповідність їх взуття до погодних умов.

«Звісно, у львів’ян є претензії до прибирання. А частіше люди травмуються не через погано прибрані тротуари, а через те, що вони просто не звикли до таких погодних умов. Саме тому рівень травматизму зменшується всередині зими, хоча погодні умови залишаються складними. Тому я застерігаю львів’ян – будьте уважними та носіть взуття з неслизькими підошвами», – додав Володимир Зуб.

За інформацією Львівського гідрометцентру, за період з 8:00 год 12 листопада до 2:00 год 14 листопада у Львові випало 107% місячної норми опадів – 49 мм.


Реклама

А поділитися?