За директора львівського бронетанкового внесли заставу у два мільйони

logo
112105_za_direktora_lvivskogo_bronetankovogo_vne.jpeg


Завтра він проведе прес-конференцію на підприємстві.Фото: mind.kiev.ua

Фото: mind.kiev.ua

Два мільйони застави внесли за директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа і він вийшов на свободу. Про це Tvoemisto.tv повідомили на самому підприємстві.

Також стало відомо, що завтра о 12-ій годині Роман Тимків даватиме прес-конференцію з приводу свого затримання та кримінального провадження, яке відкрили проти нього та ще трьох посадовців і керівника приватної фірми. За даними з поінформованих джерел, наказу про відсторонення Тимківа від посади немає, тож він таким чином може без перешкод зайти на територію підприємства.

Нагадаємо, НАБУ затримали осіб за махінації при ремонті танкових двигунів, внаслідок яких державі було завдано збитків на 28, 5 млн грн. Романа Тимківа та його заступника затримали вранці 14 липня за кілька годин до візиту президента України на львівський бронетанковий. Петро Порошенко заявив, що за затриманими вели спостереження два місяці і що він нікому не дозволить гріти руки на коштах, призначених для армії.

Наступного дня суд в Києві взяв усіх затриманих під варту з можливістю внесення застави. Для Тимківа ця сума склала два мільйони гривень.

А поділитися?Вам має сподобатись...