За добу на Львівщині загинуло чотири чоловіка

logo
118945_za_dobu_na_lvivwini_zaginulo_chotiri_chol.jpeg


08.08.2017, 08:53

7 серпня, статистика смертей, ЛьвовщинаЗа минулу добу на Львівщині загинуло четверо людей – на воді та в ДТП. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

7 серпня на Львівщині сталося 4 великих ДТП, два з них – зі смертями. Так, о 07:16 на автодорозі Нижанковичі – Стрий поблизу с. Верхні Гаї водій автомобіля ВАЗ 2104 не впорався з керуванням, допустив з’їзд автомашини до кювету, після чого зіткнувся з деревом. 50-річний водій, мешканець м. Трускавець загинув на місці. Разом з ним загинув його пасажир. Друга пасажирка доставлена до лікарні.

Об 11:13 на трасі Київ – Чоп поблизу с. Нагірне Сколівського району відбулося зіткнення мікроавтобусу Citroen Jumpy та туристичного автобусу Neoplan 516, який слідував за маршрутом Відень – Будапешт – Львів. На час аварії у автобусі знаходилось 45 чоловік. Загинув водій мікроавтобуса з Івано-Франківська. Постраждали 12 пасажирів автобусу, одна з них – у реанімації.

О 12:47 на трасі Київ – Чоп поблизу с. Козьова Сколівського району зіткнулися два легкових автомобілів ВАЗ 21099 та Audi А6. Всі залишилися живі, проте травми отримали 5 людей.

О 18:26 на трасі Київ – Чоп поблизу с. Любинці Стрийського району зіткнулися легковий автомобіль ВАЗ 2108 та мікроавтобус Mercedes. Постраждали 8 осіб.

Також, 7 серпня на озері Борисівка в м. Новояворівськ Яворівського району родичи підняли тіло 50-річного жителя м. Новояворівська, який втопився 6 серпня під час купання в озері.

За минувшие сутки на Львовщине погибли четыре человека – на воде и в ДТП. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

7 августа на Львовщине произошло 4 крупных ДТП, два из них – со смертями. Так, в 7:16 на автодороге Нижанковичи – Стрый возле с. Верхние Гаи водитель автомобиля ВАЗ 2104 не справился с управлением, съехал в кювет и столкнулся с деревом. 50-летний водитель, житель. Трускавец погиб на месте. Вместе с ним погиб его пассажир. Вторая пассажирка доставлена ​​в больницу.

В 11:13 на трассе Киев – Чоп возле с. Нагорное Сколевского района произошло столкновение микроавтобуса Citroen Jumpy и туристического автобуса Neoplan 516, который следовал по маршруту Вена – Будапешт – Львов. На момент аварии в автобусе находилось 45 человек. Погиб водитель микроавтобуса из Ивано-Франковска. Пострадали 12 пассажиров автобуса, одна из них – в реанимации.

В 12:47 на трассе Киев – Чоп возле с. Козева Сколевского района столкнулись два легковых автомобилей ВАЗ 21099 и Audi А6. Все остались живы, однако травмы получили 5 человек.

В 18:26 на трассе Киев – Чоп возле с. Любинцы Стрыйского района столкнулись легковой автомобиль ВАЗ 2108 и микроавтобус Mercedes. Пострадали 8 человек.

Также, 7 августа на озере Борисовка в г. Новояворовск Яворовского района родственники подняли тело 50-летнего жителя Новояворовска, который утонул 6 августа во время купания в озере.


Реклама

А поділитися?