За два дні поліцейські Львівщини спіймали трьох хабарників

logo
131583_za_dva_dni_policejski_lvivwini_spijmali_t.jpeg


На Львівщині за два дні правоохоронці викрили трьох хабарників. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області 13 вересня увечері викрили адвоката, котрий вимагав півтори тисячі доларів США у громадянина, щодо якого був складений адміністративний протокол за керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння.

Чоловік мав заплатити за прийняття апеляційного рішення стосовно непозбавлення його права керування транспортними засобами, ненакладення штрафних санкцій  та скасування рішення суду першої інстанції. Частину грошей адвокат мав передати суддям. У той самий день правоохоронці затримали адвоката під час отримання ним коштів.

Слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст.369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. На даний час перевіряється причетність зловмисника до вчинення аналогічних правопорушень.

Також учора працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками прокуратури Львівського гарнізону затримали керівника однієї з філій Державного підприємства, котрий одержав від підприємця дванадцять тисяч гривень за надання йому в оренду складських приміщень підприємства. Посадовця затримано у порядку ст.208 КПК України.

12 вересня правохоронці за процесуального керівництва обласної прокуратури, викрили депутата сільради, котрий також є головою депутатської комісії з питань контролю за похованнями, під час одержання ним неправомірної вигоди у сумі дванадцять тисяч гривень. Гроші депутат вимагав за можливість поховати померлого на території місцевого кладовища.

Окрім того протягом 12-13 вересня оперативники Управління захисту економіки у Львівській області склали та направили на розгляд суду сім адміністративних протоколів щодо порушень посадовцями вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Так, суддя одного із судів Львівської області несвоєчасно подав відомості про суттєві зміни в своєму майновому стані, а саме – придбання ним автомобіля Мазда-СХ-5, 2017 року випуску вартістю у 740  тисяч гривень.

Такі ж порушення допустив керуючий справами виконкому однієї з міських рад області, який із запізненням повідомив НАЗК про придбання автомобіля Skoda-Yeti вартістю у 205 тисяч гривень та отримання доходу в сумі 118,4 тисяч гривень від продажу іншого автомобіля. У свою чергу, начальник структурного підрозділу державного підприємства несвоєчасно проінформував про придбання автомобіля Субару-Форестер вартістю у 205,7  тисяч гривень.

Серед осіб, які несвоєчасно подали електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік викриті директор комунального підприємства однієї з міських рад області, депутат сільської ради та головний інспектор митного поста.

Загалом від початку року  співробітники Управління захисту економіки у Львівській області за виявленими порушеннями вимог Закону України «Про запобігання корупції» склали 350 адміністративних протоколів (найбільше в Україні). З них на сьогоднішній день 265 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень судами вже розглянуто та у 88% випадках прийнято рішення щодо накладення на винних осіб штрафних санкцій.

Фото: поліція


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...