За хабар народний обранець обіцяв вплинути на мера щодо земельних питань

logo
35438_za_habar_narodnij_obranec_obicjav_vplinut.png


Штраф у розмірі 13 тисяч 600 гривень за вироком Радехівського районного суду має сплатити депутат міської ради Андрій Макар, пише газета “Експрес”.

Обранець, який є членом ВО “Свобода”, очолюючи земельну комісію, взявся посприяти у вирішенні питання щодо погодження технічної документації на земельні ділянки для облаштування двох стоянок таксі в Радехові для підприємця з Червонограда.

Депутат пообіцяв підприємцю, що під час погодження документації вплине на міського голову та керівника відділу містобудування, архітектури та будівництва Радехівської РДА. За цю послугу депутат захотів 4800 гривень. Затримали народного обранця під час отримання грошей неподалік Радехівської міськради.

“Депутата засудили за частиною 2 статті 369-2 “Зловживання впливом” Кримінального кодексу України, — розповіла Мар’яна Гайовська, прес-секретар прокуратури Львівської області. — Санкція статті передбачає покарання штрафом від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Штраф накладений судом у межах санкції цієї статті. Нині прокуратура вивчає вирок. Якщо будуть сумніви щодо законності його прийняття, тоді він буде оскаржений”.

Віктор ДУДАР 


Реклама

А поділитися?