За крадіжку 11 велосипедів у центрі міста львів’янина посадили на три роки

logo
113563_za_kradizhku_11_velosipediv_u_centri_mist.png


Неодноразово судимого мешканця Львова засудили за систематичні крадіжки велосипедів із парковок та будинків у центрі міста. Суд також зобов’язав чоловіка відшкодувати постраждалим більше 22 тис. грн за продані велосипеди.

У опублікованому 19 липня вироку Галицького райсуду Львова вказано, що чоловік крав велосипеди із червня 2015 року по квітень 2016 року. Після цього його затримали і у серпні 2016 року посадили на два роки за крадіжку 10 велосипедів. Пізніше з’ясувалося, що він причетний до крадіжки інших 11 велосипедів.

У вироку суду вказано, що крадіжки відбувалися на парковах біля ЛНУ ім. І. Франка та «Львівської політехніки», а також з балконів будинків у центральній частині (чоловік залазив на балкони другого поверху і забирав звідти велосипеди).

Чоловік визнав свою причетність до злочинів і пояснив, що велосипеди продавав іншій людині (слідчим не вдалося з’ясувати, хто це був) або здавав у ломбарди. Він також визнав низку цивільних позовів, якими потерпілі вимагали відшкодувати вартість велосипедів і моральну шкоду. Загалом ув’язнений має сплатити більше 22 тис. грн.

Зважаючи на те, що чоловік відбуває покарання за попередній аналогічний злочин, суд збільшив йому термін ув’язнення до трьох років.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...