За Львовом шукають території для тимчасового звезення туди сміттєвих гір з міста

logo
105068_za_lvovom_shukajut_teritoriji_dlja_timcha.png


Львову не вистачає перевантажувальних станцій для сміття, аби вивезти усі відходи, що накопичились у місті. Про це сьогодні, 27 червня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами мера Львова, місту необхідні ще одна-дві такі ділянки, де сміття з міста будуть скидати і перевантажувати в інші вантажівки, які вже відправлятимуться на полігони. У Львові такої ділянки не знайшли.

«Ми не маємо, на жаль, зараз таких можливостей у Львові. Ми оглянули всі можливі території. Я дав цю думку керівництву ОДА. Бо для того, щоб зараз вивезти Сихів, Шевченківський  і Франківський райони, перевізник має можливість, щоб десь облаштувати тимчасову перевантажувальну станцію, поки будуть відкриватися полігони, щоб можна було  відти сміття вивозити. Щоб забрати з-під будинків. Як мені сказали, зараз шукають таку територію», – повідомив він.

Нагадаємо, на одній із перевантажувальних станцій у Львові перевізник облаштував сміттєзвалище. Відтак, одного із посадовців перевізника оштрафували.

Як відомо, від сьогодні у Львові почнуть зважувати сміття.

А поділитися?Вам має сподобатись...