За проїзд в транспорті вимагатимуть майже 5 гривень

logo
103753_za_projizd_v_transporti_vimagatimut_majzh.jpeg


Сьогодні, 23 червня, Львівська міська рада спільно з ЛКП “Львівелектротранс” обговорила підвищення вартості проїзду у трамваях та тролейбусах. Було вирішено, що зі серпня у Львові проїзд коштуватиме 4,5 гривні.

Про це передає Гал-інфо.

Як повідомив Олексій Зварич, заступник директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс», підприємство вже кілька років отримує великі збитки. У 2015 році – 51 млн гривень, у 2016 – вже 61 млн гривень, а на перше півріччя 2017 сума становить 25 млн гривень.

Тому, вважають, що вартість проїзду в розмірі 4,5 гривні обґрунтована, бо востаннє тариф на проїзд в електротранспорті переглядався ще в 2014 році. З того часу вартість запчастин до електротранспорту зросла удвічі, так само як і вартість електроенергії. А от проблема водіїв не вирішена, адже зараз бракує близько 60 водіїв трамваїв, та 30 – тролейбусів.

Тож це робиться для того, щоб залучити людей і збільшити якість перевезення. Додамо, що питання буде виноситись на громадські обговорення і наступного тижня буде оголошено дату громадських слухань. Усі охочі матимуть можливість прийти.

І хоч питання підвищення вартості проїзду у електротранспорті має ще затвердити виконавчий комітет ЛМР. Але підвищенню, найімовірніше, бути. І попри можливе коригування вартості проїзду, мало ймовірно, що воно буде менше від заявлених 4,5 гривень.

Андрій Садовий, при цьому заявив, що мерія проти підняття тарифів в транспорті, – зазначають на сайті ЛМР.

Більше деталей читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?