За систематичне отримання «відкатів» у Львові затримали 35-річного директора училища

logo
115724_za_sistematichne_otrimannja_vidkativ_u_lv.jpeg


Сьогодні, 28 липня, у Львові затримали під час отримання хабара директора одного із професійних училищ, повідомляє УЗЕ у Львівській області.

«35-річний освітянин, зловживаючи службовим становищем, налагодив злочинні схеми системного одержання неправомірних вигод у вигляді «відкатів» за проведення будівельних та інших робіт на об’єктах навчальної установи, а також від проведення закупівлі товарів та матеріалів для потреб училища у розмірі 10% від їх вартості», ‒ повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області .

Директор училища надав суб’єкту підприємницької діяльності номер картки своєї дружини, куди він мав скинути 10% від вартості закупленої для училища комп’ютерної техніки. Підприємець перерахував 4600 грн, після цієї операції освітянина затримали.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Вирішується питання про його затримання. Досудове розслідування триває.

До слова, 21 липня затримали директора коледжу на Львівщині, який вимагав у абітурієнта 200 доларів хабара за вступ до коледжу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...