За три роки у Львові каналізують все місто

logo
116707_za_tri_roki_u_lvovi_kanalizujut_vse_misto.jpeg


Новини, 01.08.2017

01.08.2017, 15:53

канализация, районы, ЛьвоваДо 2020 року у Львові планують виконати програму щодо каналізування не каналізованих вулиць. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львів продовжує виконання програми з каналізування не каналізованих районів. Від запланованих об’ємів у 2017 році в роботі – 26%. Велика частина робіт припадає на Білогорщу та Рудно.

“У Львові є не каналізовані райони взагалі. До 2020 року ми плануємо виконати програму каналізування не каналізованих районів міста. Ця програма затверджена ухвалою сесії Львівської міської ради. Також ми проводимо реконструкцію та заміну каналізаційних мереж, як силами нашого підприємства “Львівводоканал”, так і в межах тих проектів реконструкції доріг та вулиць міста, які ми робимо”, – розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства міськради.

К 2020 году во Львове планируют выполнить программу по канализации не канализированных улиц. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львов продолжает выполнение программы по канализации не канализированных районов.  Из запланированных объемов в 2017 году в работе – 26%. Большая часть работ приходится на Белогорще и Рудно.

“Во Львове есть не канализированные вообще районы. К 2020 году мы планируем выполнить программу канализации не канализированных районов города. Эта программа утверждена постановлением сессии Львовского городского совета. Также мы проводим реконструкцию и замену канализационных сетей, как силами нашего предприятия “Львовводоканал”, так и в пределах тех проектов реконструкции дорог и улиц города, которые мы делаем”, – рассказал Александр Одинец, начальник управления инженерного хозяйства горсовета.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?