За викрадення чоловіка одразу дев’ятьох людей судять у Львові

logo
36752_za_vikradennja_cholovika_odrazu_dev_jatoh.jpeg


Наразі Шевченківський райсуд Львова засудив учасника викрадення, яке трапилося ще у квітні 2012-го.

“Босом” цієї великої злочинної “операції” виступив чоловік, який довгий час промишляв перевезенням посилок з-за кордону (зазвичай з Італії) в Україну. Сам він стверджував, мовляв у одній з посилок випадково побачив героїн. Тож, аби не мати проблем із правоохоронцями, викинув наркотики. Вдома, у Львові, йому стало погрожувати подружжя, яке мало одержати посилку. Відтак він зважився на викрадення.

Один із чоловіків зателефонував отримувачці посилки та повідомив, що вона може забрати її на вулиці Підстригача. Жінка запевняє, що не мала на це часу, а тому відправила по посилку чоловіка. Та щойно той прийшов на вулицю Підстригача, як його схопили декілька людей та затягнули до мікроавтобуса “Фольксваген Транспортер”.

Зловмисники завезли викраденого чоловіка до одного з будинків на Левандівці та добряче його побили. Відтак стали вимагати, аби жінка заплатила їм викуп — 100 000 доларів. Згодом суму зменшили до 50 000 та домовились телефоном, що зустріч із жінкою відбудеться на вулиці Ожиновій у мікрорайоні Рясне-1.

Відтак викраденого перевезли у лісосмугу біля Рясного — там до шести зловмисників приєдналися ще троє їхніх спільників. Під час спілкування телефоном жінка запідозрила, що її чоловіка викрадено і звернулася до УБОЗу.

Тож у момент передачі грошей на вулиці Ожиновій біля фанерного заводу правоохоронці провели операцію з визволення викраденого та затримання усіх зловмисників.

За злочин відкрито одразу декілька кримінальних проваджень щодо різних учасників злочинної групт.

Зараз Шевченківський райсуд засудив перевізника посилок з-за кордону до чотирьох років ув’язнення, втім, врахувавши термін, який він перебуває у СІЗО.

Напередодні такі ж терміни одержали від того ж райсуду ще двоє учасників викрадення.


Реклама

А поділитися?