Заборону пересувних цирків Львівський виконком готується відстоювати в суді

logo
80504_zaboronu_peresuvnih_cirkiv_lvivskij_vikon.jpeg


Львівське регіональне відділення Антимонопольного комітету вимагало скасувати заборону пересувних цирків, але виконком не погодився.фото: ruscircus.ru

фото: ruscircus.ru

Відповідне рішення розглядалося на засідання виконкому Львівської міськради сьогодні, 7-го квітня. За висновком АМКУ, рішення виконкому обмежує конкуренцію, бо власники цирку не мають доступу на ринок Львова. Таке рішення ухвалене на звернення ПП “Гастролі в Україні” 17-го лютого цього року.

“У 2016-му році виконавчий комітет прийняв рішення про заборону пересувних цирків. Це рішення було прийняте на звернення низки громадських організацій, які займаються захистом інтересів тварин. Відповідно, один із власників пересувних цирків звернувся зі скаргою в АМКУ, який зобов’язав скасувати це наше рішенння. Проте виконком не підтримав вимоги АМКУ. Тому ми очікуємо, швидше за все, якихось судових засідань”, – прокоментувала директорка юридичного депатратменту міськради Гелена Пайонкевич.

Довідково. 13-го липня 2016-го року виконавчий комітет ухвалив рішення “Про заборону пересувних цирків”. У рішенні йдеться, що воно ухвалене з метою захисту тварин, відповідно до закону “Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Підготувала Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?