Забудовник перетворив ветеранів АТО на «тітушок»

logo
25664_zabudovnik_peretvoriv_veteraniv_ato_na_ti.jpeg


atoshnyky-titushky

Ветерани бойових дій в зоні АТО були використані забудовником проти мешканців, які виступають проти будівництва.

Історія конфлікту між забудовником «Global Development» та мешканцями львівських вулиць Варшавської та Соснової триває близько року. Як стверджують противники забудови,«бізнесмени вже не вперше використовують проти людей бійців АТО, але вперше бійці самі визнали, що їх використовують та ще й в темну».

Як сталось, що із «атошників» бійці перетворились на «тітушок», розповів голова ГО «Спілка учасників бойових дій «Асоціація комбатантів» Тимур Баротов.

«До нас звернулася компанія «Global Development» з проханням допомогти вирішити питання будівництва, яке їм забороняють проводити, бо вони начебто працюють без хабарів. Ми попросили надати нам документи, які підтверджують право на будівництво та ділянку. Представники компанії сказали, що покажуть документи вже на будівельному майданчику. Ми прийшли на майданчик, де були місцеві мешканці, які проти будівництва. Люди сприйняли нас за «тітушок» і ми мали дуже нехорошу ситуацію, коли доводилось пояснювати людям, що ми реально бійці АТО. Ми витратили на співпрацю з цією компанією 1,5 місяці, а в кінцевому результаті з’ясувалося, що забудовник говорить неправду, багато приховує і просто нас намагається використати», – розповів Тимур Баротов.

Дружина бійця-переселенця Ірина Пасєка розповіла, що представники цієї ж компанії пообіцяли купити їй будинок у селі, який вона орендує, якщо жінка «відпрацює» цей подарунок.

«У компанії мені сказали, що придбають будинок, бо хочуть допомогти учасникам війни та переселенцям. Я зраділа, прийшла до них у офіс, але там мені сказали, що подарунок доведеться відпрацювати, що ніхто не купуватиме мені дім просто так. Я сказала, що свою совість не продаю», – передають слова жінки журналісти Leopolis.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...