Захоплення бранців, атака та “зачистка” ворога: на Львівщині стартував вишкіл бійців ОК “Захід” (Відео)

logo
38068_zahoplennja_branciv_ataka_ta_zachistka_vo.jpeg


5 канал

Навчання проводять здебільшого офіцери розвідувальних рот десантників

На Львівщині проходять збори військових повітряного командування “Захід”. Близько 40 вояків відпрацьовували знання прийомів тактичного бою.

Як повідомляється, навчання проводять досвідчені інструктори. Передусім, це офіцери розвідувальних рот десантників.

За легендою вишколу, снайпер-розвідник у темну пору доби висувається в бік об’єкту супротивника, збирає інформацію та передає її рацією іншим бійцям підрозділу. Ті розробляють план і захоплюють у полон двох терористів.

Тактична група відпрацьовує дії в різних видах бою: не лише захоплення полонених, а й флангова атака, атака з фронту та “зачистка” умовного ворога у  приміщенні.

“Вони беруться з реального життя, з тих ситуацій, які відбуваються на Сході. Вивчається дуже багато матеріалу країн НАТО, сучасні методики. На жаль, дуже мало літератури є в наших Збройних Силах, яка б могла описати ті дії, які в нас сьогодні є”, – розповідає  військовослужбовець ЗСУ Віктор Царьов.

За практичними заняттями  спостерігає військовослужбовець 80 десантно-штурмової бригади із позивним “Пума”. Розвідник більше півроку воював на Сході. Нині як інструктор оцінює підготовку бійців. Він не приховує, військовослужбовцям є чого повчитись у досвідчених офіцерів.

“Основні їхні помилки – не було визначено сектору, хто куди спостерігає, не правильно відступали. Ворог може цим скористатися. Якщо невизначеність сектору – всі залягли в праву сторону. Це може бути обман, і справа відкриють вогонь, а з правої сторони буде організована засідка”, – пояснює боєць “Пума”.

Детальніше про перебіг вишколу дивіться у сюжеті:

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львівська область, “5 канал”


Реклама

А поділитися?