Закарпатських циган виганяють з Києва та Львова і палять їхні тимчасові табори

logo
117889_zakarpatskih_cigan_viganjajut_z_kieva_ta_.jpeg


foto

У Києві та Львові спалюють тимчасові циганські табори

Відразу по закінчення зими закарпатські цигани останнім часом почали великими групами заселятися на околицях крупних міст. Головним чином Києва і Львова.

І якщо спочатку місцеві мешканці сприймали закарпатських циган як екзотику, то тепер намагаються їх позбутися. Інколи шляхом застосування фізичної сили та підпалів.

Так ще у квітні закарпатські цигани своєю поведінкою допекли мешканців житлового масиву Березняки. Мешканці неодноразово зверталися в поліцію, що цигани облаштували крупний табір, смітять, ведуть себе нагло, крадуть речі. А в ніч на 5 квітня табір згорів. При цьому, на той момент циган у ньому не було. Тобто, не виключена версія, що цигани вирішили самі виїхати і просто за собою спалили халабуди.

Однак правозахисники запевняли, що це був підпал сторонніх людей.

17799912_1273595736029152_1147290911103639061_n

Тим не менше, частина з цих сотень закарпатських циган ще трималася Києва і більшість із них вирішили виїхати зі столиці тільки наприкінці травня. Де були ці цигани у Києві протягом місяця – невідомо, однак, скоріше за все, вони знову ж таки допекли киян, бо інакше не можна пояснити інцидент, який стався на залізничному вокзалі Києва наприкінці травня. Група активістів у камуфляжній формі зчинила бійку з крупною групою закарпатських циган, які саме вирішили виїхати зі столиці. 

Після цього повідомлялося, що сотні циган почали населяти Львів. Вони встановили крупний табір на вулиці Конюшинній, на околицях Львова у Залізничному районі. Уже за короткий час цигани допекли і львів’ян.

romy

Насправді, у Львові навряд чи були ужгородські цигани. Ужгородські цигани та цигани з навколишніх сіл останнім цілком комфортно почувають себе в Ужгороді і їм вистачає простору для хуліганства, крадіжок та жебракування.

До Львова могли поїхати цигани з Виноградівщини, Іршавщини та Берегівщини. Там їм уже явно тіснувато. І ось поліція повідомила, що сьогодні вночі у Львові стихійний циганський табір згорів. 

«Інформація про пожежу від мешканців поселення, зведеного з наметів та тимчасових конструкцій за територією одного із торгівельних центрів на вул. Конюшинній у Львові, до рятувальників та поліції не надходила. Правоохоронці виявили задимлення та вогонь під час патрулювання даного району. На момент прибуття працівників поліції, на місці поселення не було жодного мешканця, горіли залишки тимчасових конструкцій. До медичних закладів Львова звернень постраждалих під час пожежі на вул. Конюшинній на даний час не надходило», – повідомили в поліції. Тобто, попередньо циган могли вигнати, або ж пригрозили. Не виключено також, що вони зібралися виїхати і самі підпалили табір.

Скоріше за все, цигани вже повернулися в Закарпаття. Тут у них спокійне і розмірене життя і ніхто на них не тисне. Поліція вже майже ігнорує повідомлення про крадіжки циганами, а люди не завжди і звертаються до поліції і змирилися з цим. Ну хіба що бувають поодинокі бунти, як нещодавно було в селищі Ракошино на Мукачівщині.

прозак

04 серпня 2017, 17:14

Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Схожі новини
Вчені вирахували, скільки треба сміятися, щоб продовжити життя
Нові знахідки археологів в Ізраїлі підтверджують біблійні тексти
У Канаді знайшли доісторичного хижого черв’яка, який мешкав на дні океану
Цікаві місця: палац графів Шенборнів
В Мукачеві діє заборона на виступи пересувних цирків з тваринами


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...