Закинув іграшку в кущі, а знайшов шприц: в дитсадку чотирирічний малюк вколовся інфікованою голкою

logo
29169_zakinuv_igrashku_v_kuwi_a_znajshov_shpric.jpeg


Фото ілюстративне

Інцидент трапився кілька днів тому в дитячому садку «Арніка» у Львові. Під час прогулянки хлопчик, бавлячись, закинув у кущі іграшку. А коли повернувся до виховательки з нею, то тримав в руках ще й відкритого шприца.

– Ми похололи, коли це побачили, – розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР заступник директор НВК школа-садок «Арніка» Алла Драбина. – Негайно медсестра оглянула малюка, він сам зізнався, що легенько вколовся. Але дитя таке розумне, каже: «Я знаю, що шприци не можна брати до рук, але я ненавмисне». Так, шприц був ВІЛ-інфікований, але, на щастя, крові у ньому було дуже мало, та й майже засохла.

Тим не менше, маленького Максимка оглянули лікарі, він пройшов обстеження та зараз проходить профілактичне лікування. Інфекції у нього наразі не виявили, однак, медики попередили, що інкубаційний період може тривати до кількох років. В садочок поки не ходить.

– Мама особливих претензій до нас не має, до того ж – це ще й онук нашої працівниці, – каже Алла Драбина. – Направду, ми не хотіли цього, і нічого не приховуємо. Я тут працюю понад 20 років і така прикрість у нас вперше.

За словами заступника директора, за огорожею дитсадка є гаражі – улюблене місце завсідників неблагополучних компаній. От хтось із них, очевидно, й перекинув на територію садка цей шприц. А оскільки навколо росте плющ та повно сухого листя, то двірник під час прибирання його й не помітив. Зате, помітив чотирирічний Максим.

Директор дошкільного закладу провела службове розслідування, повідомили про таку небезпеку батьків, винесли догани двірникові та помічнику вихователя.

 


Реклама

А поділитися?