Замість «АВЕ» у Львові сміття доручать вивозити іншим перевізникам

logo
102059_zamist_ave_u_lvovi_smittja_doruchat_vivoz.jpeg


Як повідомляють у Львівській міськраді, за вихідні компанія не вивезла жодного контейнера. Перевізник каже, що причина у відсутності полігонів.фото: zik.uа

фото: zik.uа

Про це на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій повідомила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

«Я дала команду всім керівникам і головам адміністрацій провести комісії з ТЕБ і НС, бо з компанією «АВЕ» ситуація критична, компанія сміття не вивозить. Жодної машини за вихідні дні не вивезено. Динаміка йде на погіршення. Голови районів проводять комісії ТЕБ і НС, щоби скоординувати роботу з іншими компаніями для вирішення питання вивозу сміття на майданчиках, які має вивозити «АВЕ», — сказала Ірина Маруняк. 

«Не вивозили, оскільки відсутні договори з офіційними полігонами. Якщо у інших перевізників є куди вивозити… Це рішення комісії з ТЕБ і НС, рішення міської ради і рішення перевізника. Ми не можемо на нього вплинути», — прокоментував Tvoemisto.tv директор «АВЕ-Львів» Юрій Грибан.

Раніше повідомлялося, що «АВЕ-Львів» обслуговувала третину Львова, і з червня фактично призупинила діяльність через відсутність можливості вивезення відходів, а також борги перед підприємством зокрема з боку ЛКП та слідчі дії. 

Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?