Запорізькі депутати “в штики” зустріли ідею “Самопомочі” щодо прийому львівського сміття

logo
25446_zaporizki_deputati_v_shtiki_zustrili_idej.jpeg


Проект рішення про дозвіл на вивезення сміття зі Львову на запорізький полігон з’явився на сайті міськради Запоріжжя вчора, 20 вересня. Автором виступив член фракції “Самопомочі” Віктор Пріт, передає Depo.Запоріжжя.

Депутати міськради обговорили пропозицію колеги на комісії з життєзабезпечення, яка відбулася сьогодні, 21 вересня. Пропозицію прийому львівських відходів вони розкритикували, повідомляє PROконтролюй.

Пріт на засідання не прийшов, але для надання пояснень депутати викликали керівництво комунального сміттєпереробника – “Умвельт-Запоріжжя”. Директор компанії Петро Ковтун пояснив, що в принципі це можливо, але є певні нюанси – потрібен час на підготовку. Він додав, що й разі прийняття такого рішення сміття будуть приймати по тарифу 58 гривень за тонну, і доведеться платити з цієї суми екологічний податок розміром у 36 гривень з тонни, а не 26, як за “рідні” відходи.

Однак депутати все ж вирішили, що така співпраця невигідна місту, зважаючи на переповненість запорізького полігону. 

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилося звернення львівського підприємства до запорізьких колег щодо можливого прийому сміття. Коментатори у соцмережах припустили, що на місцевому рівні відповідне рішення лобіюватимуть депутати від “Самопомочі” – однопартійці львівського мера Андрія Садового.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя


Реклама

А поділитися?