Запрошують львів’ян: у Львові обговорюватимуть пішохідні зони вул. С. Бандери

logo
130090_zaproshujut_lviv_jan_u_lvovi_obgovorjuvat.png


Проект “Вулиця” для всіх продовжує напрацьовувати матеріали для ремонту вулиці Степана Бандери у Львові. 13 вересня містян запрошують на інтенсив з цього приводу. Говоритимуть про простори вздовж вулиці.

Про це інформують у прес-службі міськради, – пишуть “Львівські”.

Команда проекту запрошує всіх, у кого є ідеї, думки та пропозиції стосовно облаштування пішохідних зон на С. Бандери, прийти на вересневий інтенсив. У планах зустрічі – презентація вже готових пропозицій стосовно облаштування пішохідних зон, демонстрація матеріалів та внесення пропозицій, ідей та уточнень по цій частині проекту.

Презентуватиме готову дизайнер-урбаніст ЛКП “інститут просторового розвитку” Олександр Шутюк. У переліку основних критерій, на які орієнтувалась команда, при розробці, дизайн тротуарів, їх зонування із перспективою використання його у інших проектах міста тощо.

Зустріч відбудеться 13 вересня о 18:30 поблизу Львівської академічної гімназії (Степана Бандери, 14).

Більше інформації можна отримати на сторінці події у Facebook.

Нагадаємо, проект “Вулиця для всіх” – це іноваційний проект, в основу якого покладено розрозбку проекту ремонту вулиці з урахуванням побажань мешканців Львова. У травні відбулись перші презентації проекту та громадські обговорення. Ремонт вулиці С. Бандери планують розпочати у 2018 році.


Реклама

А поділитися?