Запуск потягу Чернівці-Сучава можливий ще до кінця року, – Львівська залізниця

logo
129148_zapusk_potjagu_chernivci_suchava_mozhlivi.png


Запуск потягу Чернівці-Сучава можливий ще до кінця року, - Львівська залізниця
До кінця року Львівська залізниця готова запустити міжнародний поїзд із сполученням Чернівці – Сучава. Про це йшлося на зустрічі в Чернівцях керівника Львівської залізниці Івана Груника з керівництвом області, повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Темою обговорення став запуск чергового поїзда який би сполучив Україну із ще однією країною Європейського союзу – Румунією. За попередніми даними, реалізація даного проекту можлива вже цієї осені, адже для цього є технічні можливості. Головним питанням залишається оптимізація часу на шляху слідування. Для цього залізничники розробляють усі можливі варіанти і вже до кінця вересня запропонують їх митним та прикордоним службам України та Румунії.

Також розробляється графік міжнародного маршруту та його стикування із приміськими поїздами.На даний час, є багато варіантів сполучення Чернівців із іншими містами та областями, але відсутність компенсаційних виплат за пільгові приміські перевезення змушує зменшувати кількість вагонів на маршрутах, або ж зовсім скорочувати їх.

“Якщо ми в приміський рух вкладаємо гривню – отримуємо 5 копійок” повідомив очільник Львівської залізниці Іван Груник.

Читайте найоперативніші новини “МБ” у Facebook і Telegram

Рейтинг:

(голосів: 1)

Сьогодні, 19:57

Коментарів 0 Переглядів 0


Реклама

А поділитися?