Запуск трамвая на Сихів. Онлайн

logo
39993_zapusk_tramvaja_na_sihiv_onlajn.jpeg


У четвер, 17 листопада, у Львові відкрили новий трамвайний маршрут №8, який сполучив центральну частину з Сиховом.

Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, «Трамвай на Сихів» – один з найбільших інфраструктурних проектів, реалізованих в Україні з часів незалежності. Пропускна здатність нової лінії – до 8 тисяч пасажирів на годину. Очікується, що за день трамваєм на Сихів користуватимуться 48 тисяч львів’ян.

Довгоочікуваний трамвай на Сихів отримав номер «8». На новій трамвайній лінії, збудованій у місті вперше за останні 30 років, 14 зупинок з Сихова до центру Львова, і 15 – у протилежний бік, з центру – до Сихова.

Зараз маршрут пролягає від площі Соборної через вулицю Стуса до кінотеатру імені Довженка. Після завершення усіх будівельних робіт, затримка яких пов’язана з перенесенням ринку , до кінця року маршрут трамваю буде продовжений до кінцевої зупинки – вулиці Вернадського.

Нагадаємо, після відкриття нового маршруту перший трамвай з пасажирами поїде о 13:30 від кінотеатру ім. Довженка до пл. Соборної.

Також у четвер, 17 листопада, загальні квитки у трамваї на Сихів будуть акційними. За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», водії продаватимуть спеціальні квитки, які опісля братимуть участь у розіграші п’яти місячних абонементів на проїзд у міському електротранспорті.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...