Засідання за 7 хвилин: екс-керівника львівського “Беркуту” відпустили під особисте зобов’язання (Відео)

logo
23563_zasidannja_za_7_hvilin_eks_kerivnika_lviv.jpeg


5 канал

Обидві сторони у судовій залі погодились із рішенням суду

Колишнього керівника львівського “Беркуту” Ростислава Поцеляка відпустили під особисте зобов’язання. Відповідний запобіжний захід терміном на два місяці обрав для чільника спецроти Святошинський районний суд Києва.

Як стало відомо, підготовче засідання тривало трохи менше 7 хвилин. Сторона обвинувачення з рішенням суду вже погодилась, оскільки Поцеляк не уникає судових засідань і співпрацює зі слідством.

“Півроку він перебував під домашнім арештом. У ході досудового слідства і на сьогоднішній день він не уникає ні органів до судового розслідування, ні суду. На всі виклики з’являється, порушень з його боку немає.  Я вважаю, що на даному етапі має бути обраний саме такий запобіжний захід”, – каже прокурор Олександр Ковальчук.

Крім того, адвокати підзахисного також не заперечують, однак просять суд врахувати його особисті характеристики.

“Дійсно більше півроку ми перебували без будь-якого запобіжного заходу. Ми ніколи не намагалися щось зробити або ще щось вчинити. Тому, для всіх це буде добре, зручно. Ми на це погодилися. Нічого страшного в цьому нема і це є нормальне явище”, – зазначила адвокат Ростислава Пацеляка Наталя Вознюк.

Як повідомляється, наступного разу справу Поцеляка розглядатимуть вже по суті. Засідання призначили на 22, 28, та 29 вересня.

Нагадаємо, Ростислава Поцеляка звинувачують у придушенні протестних акцій на Майдані Незалежності у Києві у лютому 2014 року.

А поділитися?