Заступником Садового зацікавилися у Антикорупційному форумі Львівщини

logo
106120_zastupnikom_sadovogo_zacikavilisja_u_anti.jpeg


заступники001Антикорупційний форму Львівщини проаналізував електронну декларацію Дацківа Ростислава Михайловича, заступника міського голови Львова з економічних питань та містобудування.

В результаті вже надіслано заяву до НАЗК про проведення повної перевірки декларації.

Підстави, про які говорять у Антикорупційному Форумі Львівщини: необґрунтоване невказування вартості набутого житлового будинку площею 295,6 кв.м., сумнівна вартість задекларованого транспортного засобу Daihatsu Terios та сумнівне походження 27000 євро грошових активів.

«Дацків Р.М., згідно з електронною декларацією за 2015 рік, є власником житлового будинку загальною площею – 295,60 кв. м, вартість на дату набуття не відома. Враховуючи законодавчі вимоги щодо порядку набуття права власності на рухоме і нерухоме майно, його вартість не може бути не відомою суб’єкту декларування, оскільки вона зазначається у відповідних правовстановлюючих документах.

В декларації за 2016 рік зазначений автомобіль Daihatsu Terios, 2011 р.в., дата набуття права – 17.08.2016 р. Вартість на дату набуття – 105 000 грн., що понад ніж у 2 рази менше за ринкову вартість автомобіля.  Також в декларації було задекларовано готівкові кошти у розмірі 12 тис. євро, та 15 тис. євро, які належать дружині та матері посадовця відповідно. В попередній декларації цих коштів не було зазначено. Звідки вони з’явилися – не відомо, адже дохід вказаних осіб не дозволяє накопичити такі гроші за рік», – йдеться в повідомленні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...