Затриманий хабарник виявився помічником депутата від «Народного фронту»

logo
60432_zatrimanij_habarnik_vijavivsja_pomichniko.jpeg


habarnikЗатриманий на Львівщині хабарник виявився помічником-консультантом народного депутата від партії «Народний фронт» Олександра Ксенжука. Його ім’я – Руслан Бурячковський. Про це Форпосту повідомили власні джерела у правоохоронних органах.

Згідно інформації сайту Верховної ради, Руслан Бурячковський є заступником директора ТОВ “АЛЬКОР-ІНВЕСТ”, проживає в місті Хмельницькому.

Олександр Ксенжук є головою Державної пробірної служби України, проживає у Хмельницькій області. До Верховної ради обраний за списком партії “Народний фронт” (№36 у списку).

На позачергових виборах 2014 року Бурячковський теж балотувався за виборчим списком «Народного фронту» під номером 195, але до парламенту не потрапив.

Нагадаємо, Бурячковський був затриманий сьогодні у Львові за фактом вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди. Грошові кошти в розмірі 10 тис доларів США від приватного підприємця призначалися за не створення перешкод у здійсненні ним підприємницької діяльності шляхом не направлення інформації до правоохоронних та контролюючих органів. Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...