Затриманий на хабарі заступник Сихівського відділу поліції Львова не пройшов атестації

logo
80021_zatrimanij_na_habari_zastupnik_sihivskogo.jpeg


34-річний майор поліції, якого 5 квітня затримали на хабарі, був визнаний атестаційною комісією таким, що не відповідає займаній посаді. Після рішення комісії він взяв лікарняний, а потім через суд поновився на своїй посаді – т. в. о. заступника начальника Сихівського відділу поліції. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

«16 вересня 2016 року атестаційна комісія ГУ Національної поліції у Львівській області прийняла рішення щодо цього працівника: займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність. Проте після ознайомлення з цим рішенням поліцейський перебував на лікуванні і одночасно звернувся з адміністративним позовом до Львівського окружного адміністративного суду про скасування прийнятого комісією рішення», ― йдеться у повідомленні поліції.

27 жовтня 2016 року суд скасував рішення атестаційної комісії і чоловік повернувся на роботу. Сьогодні, 5 квітня, його затримали на хабарі 2,5 тис. грн.

Управління внутрішньої безпеки поліції зазначило, що поліцейський підозрюється у систематичному вимаганні з місцевих підприємців за невтручання у їхні бізнесові справи. З кожної торгової точки майор поліції отримував щомісячно по 500 гривень. Поліція зафіксувала вже два таких випадки.

Загалом, за даними головного обласного управління, від грудня 2016 до березня 2017 року серед працівників поліції Львівщини виявлено 8 фактів перевищення службових повноважень, 6 вимагань та отримань неправомірної вигоди та 6 фактів вчинення поліцейськими інших кримінальних правопорушень. За результатами службових розслідувань 18 поліцейських звільнили.

«Серед поліцейських є багато відданих та сумлінних працівників, але, на жаль, трапляються і негідні, і нечесні. Не потрібно мислити стереотипами та підганяти всіх під один шаблон. Поліцейські самі зацікавлені в очищенні від тих, хто ганьбить та дискредитує звання правоохоронця. Ми і надалі будемо виявляти таких осіб серед нас», ― зазначив начальник головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...