Затриманий п’яним за кермом екс-очільник карного розшуку уникає суду

logo
36020_zatrimanij_p_janim_za_kermom_eks_ochilnik.jpeg


Чоловік просить закрити провадження.

Удруге не з’явився до суду Микола Гладюк, він очолював карний розшук Нацполіції Львівщини, коли патрульні впіймали його п’яним за кермом, йдеться в ТСН.16.45.

Напередодні засідання Гладюк повідомив суд, що повістки не отримав. І взагалі просить закрити провадження. Бо не винен. Мовляв, його авто було припарковане, а не на ходу, а сам він був утомленим.

Через відсутність відповідача, суддя переніс засідання. Громадські активісти вважають, що Гладюк затягує час, щоб уникунути відповідальності. А загрожує йому штраф у 10 тисяч гривень і позбавлення права кермувати на рік.

Нагадаємо, у ніч проти 7 вересня патрульні затримали керівника карного розшуку Львівщини напідпитку за кермом. Із посади його поки що не відсторонили, але понизили – з керівника департаменту до заступника.

“До матеріалів справи долучений так само висновок повторно проведеної експертизи біологічного середеовища, зроблений за ініціативи внутрішньої безпеки, який встановив факт сп’яніння все таки, 0,9 проміле” , – каже заступник керівника управління Патрульної поліції Львова Максим Підболячний.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...