Завдяки оновленому контролю в електротранспорті міста, дохід “Львівелектротрансу” зріс на 15 %

logo
108986_zavdjaki_onovlenomu_kontrolju_v_elektrotr.jpeg


У “Львівелектротрансі” задоволені роботою громадської організації “Патріот”, яка з травня цього року ловить “зайців” в трамвая та тролейбусах Львова.

Як розповів в коментарі кореспонденту 032.ua речник “Львівелектротрансу” Іван Бондар, за півтора місяця своєї роботи, контролели виписали більш ніж 1,5 тисячі штрафних квитанцій пасажирам, які хотіли проїхатись в електротранспорті безкоштовно.

“Роботою контролерів ми задоволені. В роботі оновленого контролю спостерігаємо певну динаміку. За перші півтора місяці на 15% зріс валовий дохід підприємства. Було виписано більше півтори тисячі штрафних квитанцій, хоча це і не є нашою самоціллю”, – розповів Бондар. 

Нагадаємо, що ГО “Патріот” шукає “зайців” в електротранспорті міста з травня цього року. Майже місяць тому контролерам за кошти “Львівелектротрансу” придбали відеореєстратори, завдяки чому вони можть записувати весь процес контролю. 

Додамо також, що в серпні у Львові можна значно зрости вартість проїзду в електротранспорті. Так, за повний квиток пасажиру доведеться платити 4,50 грн, а за пільговий – 2,25.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...